Začínám

17. června 2016 v 10:41 | Denisa Krausová
Vítám vás na svém novém blogu! Jmenuji se Denisa Krausová, a je mi..... Zkuste hádat. Napíši vám to sem později. Pište do komentářů váš odhad. V tomhle článku vás trochu seznámím se mnou a s mým blogem, tak čtěte dále.....

Svoje budoucí povolání nemám nějak vysněné, ale tak nějak mě láká zdravotnictví. Lékařka, zdravotní sestra nebo tak něco..... Střední se blíží milovými kroky, a já pořád nevím. Snad zdravka nebo gympl. Poslední dobou trochu přemýšlím i o konzervatoři, ale nevím. Baví mě totiž zpěv, skládání písniček hraní divadla atd. To je ale spíše takový sen, ze kterého mě asi vytrhne realita.

Možná my nevěříte že se jmenuji Denisa Krausová, když můj idol je David Kraus. Ale je to tak. Můžete a nemusíte mi to věřit, ale pravda je že je to náhoda, nebo tak něco. Ale David Kraus je prostě boží. Krásně zpívá, dobře hraje a tak. Jeho bratr Adam taky není k zahození..... Ne, ale líbí se mi i Krausovi názory. V mnohém se shodujeme. Mám podobný styl. Celkem ho obdivuji.

Zpět k blogu. Budu psát postřehy z mého života, moje názory, oblíbené věci, recenze, povídky atd. Zkrátka takový mišmaš. Články budou vycházet nepravidelně, a možná pravidelně. Podle času, inspirace a dalších faktorů.

Omlouvám se za poněkud mizernou kvantitu, ale příště už to snad bude lepší.

Těším se! Denisa Krausová!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama